ΚΑΡΙΕΡΑ: Νέα θέση εργασίας από την KARMA Water Purification

0
497

Υπεύθυνη/ος Εξυπηρέτησης Πελατών μερικής ή πλήρους απασχόλησης

Η εταιρεία KARMA Water Purification, ζητά να προσλάβει άτομο για πλήρωση της θέσης Εξυπηρέτηση Πελατών στο κατάστημα της στη Πάφο.

Περιγραφή Θέσης

Το άτομο που θα επιλεγεί θα είναι υπεύθυνο να εφαρμόζει και να εποπτεύει όλες τις εργασίες που αφορούν την εξυπηρέτηση πελατών.

Ημέρες:

  • Δευτέρα-Τρίτη-Τετάρτη-Πέμπτη-Παρασκευή-Σάββατο

Ωράριο:

  • 09:00-13:00

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ευχάριστο και επικοινωνιακό άτομο
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
  • Άνεση στις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Εντιμότητα, υπευθυνότητα, ευγένεια & συνέπεια